Ruhsal Enerji

Orjinalini görmek için tıklayınız: El Alma
şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orijinal sürümü göster.
Sayfa: 1 2 3
bende yeni uye oldum. konular cok ilgimi cekti, hemen soru sormak istiyorum sizlere. bu konuyla ilgili baska konu bulamadim, belkide tam arayamadim, acemiyim kusura bakmayin.
Bende babaannemden el aldim, ocakmis oda. Ama hic sormadim, arastirmadim, neyin nesidir diye. Ne icin kullanilir, bazen basi agriyanlar geliyor,okuyorum onlari, gectigini soyluyorlar
ne kadar dogru bu bilmiyorum.
sanırım el alma dedikleri insiyasyon dediğimiz gibi bişey yani bir nevi o enerjiyi sana yüklüyorlar
peki bu enerjiyi direk ben kullanabiliyormuyum? baska ne ise yariyor bu enerji? ben acikcasi korkuyorum biraz bu yuzden
bende duydum el alma dıye bırsey ama kucuklukten berı onun yanında yetısen bırıne el verılı yanı konu hakkında bılgısı olanlar falanyanı bögle el aldım nasıl kullanacagım dıyenı ilk defa duygumOutOut
Menekse Nickli Kullanıcıdan Alıntı:peki bu enerjiyi direk ben kullanabiliyormuyum? baska ne ise yariyor bu enerji? ben acikcasi korkuyorum biraz bu yuzden
aldığınız enerjiye göre değişir siz ekim verdiyse sorun ona o daha iyi bilgi verir
olabilir. ben ustunde fazla durmadim, sormadim ama simdi aklima geldi merak ediyorum.
cevaplariniz icin tesekkurler.
dediğim gibi önce aldığınız enerjinin ne olduğunu bilmem lazım
sdbr Nickli Kullanıcıdan Alıntı:aldığınız enerjiye göre değişir siz ekim verdiyse sorun ona o daha iyi bilgi verir
haklisiniz. sormak lazim. uzaklarda suan kendisi, yanina gittigimde bu sefer mutlaka sorarim

ruhi

babaannen o enerjiyi hangi konuda kullanıyorsa sende kullanırsın mesala baş ağrısıysa başı ağrıyanları tedavi edersen ama o enerjiyle kaybolan bir şeyi bulamazsın
evet cevabiniz cok mantikli.
bazı özel enerji çalışmaları var algıları kuvvetlendiriyor ve birazda yeteneğiniz varsa yerini bulabilirsiniz belki
arkadaşlar ben enerji işleri konuunda ahkam kesebilecek kadar çalışmalarda bulnmadım ama kurşun dökme ve nazar tedavisini bizzat yapan bir çok kişiyle yakinen tanışma fırsatı buldum .kurşun döktürdüm ,el aldım .ama anladımki birinin elini falan almaya gerek yok .tüm güç zaten içimizde .mesela reiki için inisiyasyon olayı var ben bunla ilgilide pek bilgili değildim denedim forumdaki bilir kişilerle sonra inisiye oldum .ama başka bir taraftan bu konulara islami olarak değinen bir kişiden başka bir zikir tarifi aldım ve bir akrabama yaptırdım oda aynı hatta benden daha fazla bazı şeyleri hissetti hissettirdi .tamam belki bir şeye kanalize olmak için uyarılmak vs gerekebilir ama demek istediğim her şey içimizde zaten var onu harekete geçirmek için çalışmak lazım .şimdi ben hiç bilmeyen birine kurşun dökmeyii tarif etsem ve oda bir yakınına yapsa bu yapılan kişi yine bişeyler hissedebilir olay bu .ama kimseye bişey demiyorum tabi sen el alsan nolmuş falan gibisinden yanlış anlaşılmasın ..karşı olduğum tek şey sen kimsin elmi aldın bilmemne diyen düşünceler ..
evet reiki her kezde olan bir yetenek insiye sadece reikiye uyumlar ben reiki insiyesi almadan öncede şifa çalışmaları yaptım ve başarılı oldum
sdbr Nickli Kullanıcıdan Alıntı:evet reiki her kezde olan bir yetenek insiye sadece reikiye uyumlar ben reiki insiyesi almadan öncede şifa çalışmaları yaptım ve başarılı oldum

Reiki almadan da insan enerji çalışması yapar, hatta çok daha kuvvetlisini bile yapabilir ama her enerji reikideki gibi değildir. Uyumlamayla enerji aktarırsanız sizin kanal olduğunuz bir sistemi kullanırsınız. aynı anda siz de karşınızdaki de bu enerjiden faydalanır. ama el almadan yapılan sistemlerde sadece bioenerjinizi kullanacağınız için bu zamanla sizi çok yıpratacaktır.

Reiki ve bioenerji kullanım olarak aynı gibi gözükse de biri su ise diğeri kola gibidir, aynı bardfağa konulur ikisi de susuzluk geçiriri ama birbirinden yapı olarak çok büyük farkları vardır.

derya

el almamış kişilerin kurşun dökmesinin işe yaramayacağı yazıyor ama her yerde. bunları okuyunca yaptırdığım işlem içime sinmez ki benim. bir şey yapıyoruz bari tam yapalım diyoruz. yine kafam karıştı. Rolleyes5
Sayfa: 1 2 3
Referans URL