Ruhsal Enerji

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bas agrisini gidermek icin
şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orijinal sürümü göster.
Sayfa: 1 2
Bu yöntemi kullanarak herkesin başağrısını giderebilirsiniz.
Vücudumuzun bir kısmı eksi(-),bir kısmı da artı(+)dır.

Bu zıtlığı kullanarak ağrılar giderilebilir.

Vücudumuzun sağ tarafı pozitif,sol tarafıysa negatiftir.

Alın,Boyun,göğüs,mide ve karın pozitiftir.

Bunların tam arkası,enseniz,sırtınız,beliniz ve kuyruk sokumunuza kadar olan bölgeniz negatiftir.

Yani önde;sağ ve orta kısmınız,arkada omurlarınızın sağ tarafı pozitif.

Önde;orta kısmınızın sol tarafı ile,arkada sol ve orta(omurlar) kısmınız negatifir.

Başınızın tepe kısmı ile bacaklarınızın arası nötrdür.

Solaklarda bu kutuplaşma tam tersidir.Başağrısı için yapılması gerekense çok basittir:

Sol el başı ağrıyanın alnına,sağ el ise enseye koyulur.

Ağrı başın solundaysa,ellerin yeri değiştirilebilir...Koyduktan sonra ağrıyı alan kişi ona biyoenerji gönderdiğini düşünebilir.

Bu şekilde kısa süre içinde ağrı kesilecektir ve ağrı sizin biyoenerjiniz sayesinde kesilmiştir.Eğer ağrıyı psikolojik olarak geçirmek isterseniz:

Elinizi koyun ve hastaya "ağrıyı alnınızdan elime doğru gönderin ve ağrının bu şekilde sizden bana geçtiğini düşünün(hayal edin)" diyebilirsiniz,bu şekilde hasta kendi kendini iyileştirmiş olur.Her iki durumda da ağrı kesilir ancak birisinde biyoenerjiniz kullanılırken,diğerinde olay sadece psikolojiktir

Dikkat edilmesi gereken nokta da ağrının hastadan size geçme ihtimalidir.

Hastanın ağrısını kestikten(aldıktan) sonra sizin başınız ağrımaya başlayabilir.

Bunu önlemek için çalışmayı yaptıktan sonra hastadan alınan enerji(ağrı) atılmalıdır.

Ellerinizi havada biraz silkebilirsiniz,topraklama yapabilirsiniz yada elllerinizi yıkayabilirsiniz.

Bunlardan birini her ağrı giderişinizden sonra yapın,yoksa sizin başınızın ağrıması ihtimali var.
aslında defalarca denedim ama migrenime iyi geldiğini söyleyemem..bir apranax yutsam daha kesin ve çabuk bir çözüm olacak diye düşünüyorum...eline sağlık güzel çalışma olmuş ama ben okuyan ve başağrısı çeken arkadaşlara bir doktora görünerek ciddi bir sorunları olup olmadığını öğrenmelerini,eğer çok önemli bir şeyleri yoksa ağrıkesici(tabi doktorun tavsiye etdiği)almalarını tavsiye ediyorum.
doktora gidiyorsun bi sürü filim filan çekiliyor.sinirleriniz kontrol ediliyor . filimde tahlillerde bir şey çıkmadımı . o zaman sinir hapı yazayım. sinirde bulamadım sizde ama belki bunları için geçer bundan uzun süre önce baş ağrısı için gitmiştim bunları söyledi . sinir hapları verdi içmedim.hap içmeyi hiç sevmem. bu benim kendi düşüncem. doktora gözükün ama baş ağrısı na bu yöntemde iyi bence
teşekkürler başım ağrırsa bi deneyeceğim bakalım
paylasimin icin tesekkurler, ama benim migrenimi hic bi hap gidermiyor, sadece en az 1 saat, karanlik ve sessiz bi odada uyumam gerekiyor yoksa bu bas agrisi beni deli ediyor vallah gozum cikacak gibi oluyor!
benim baş ağrımda avşar güzelinin anlattığı gibiydi . maşallah diim nasıl geçtiyse .senelerdir baş ağrısı bilmiyorum daha
dün bir arkadaş sormuştu başım agrıyor ne yapsam geçer diye bende ağrı kesici al demiştim ^^ bu bilgiden haberim olsaydı bi denerdik.

abhr

KENZÜL HAVVASTAN İLGİNÇ BİR BİLGİ VEREYİM:

baş ağrısı kısmında ; üzerine yazı yazılabilecek tahta plaka al diyor. sonra orada belirtilen 12-14 arapça harf var onu tahtaya aralıklı yazıyorsunuz.(işte cim vav vb. dizilişi orda var) sonra küçük bir çivi ve çekiç.

şimdi 1-2 satırlık duayı okuyup ilk harfe hafiften çiviyi çakıyorsun ama elle çekip çıkaracak kolaylıkta çak.

Baş ağrısı geçmedi mi. çiviyi elinle çıkar
duayı tekrar oku ve 2. harfe geç ve hafiften mıhla.
başağrısı kesilene kadar sırayla harflere çiviyi çakıyorsun .
Genelde 3. harfe helince bşağrısı gidiyor. Kitabın müellifi ; daha 5. harfi geçen başağrısı görmedim diyor.
Hem de mücerrebattan (yani defalarca tecrübe edilmiş)

kenzül havvas kitabında bunu bulabilirsiniz
başım ağrıyor ve bu yöntemi şimdi yaptım biraz hafifledi ama alnıma koyduğum sol elim ağrımaya başladı kendi kendimize yapabilirmiyiz
Bu yöntemi çevremdekilere defalarca uyguladım .Gerçekten işe yarayan bir yöntem.Yaptıktan sonra benim alnım çok ağrımaya başlıyor ama ellerimi yıkadıktan sonra iyi oluyorum.Teşekkürler paylaşım için (:

aşikar16

ilginç
pisagor Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Bu yöntemi çevremdekilere defalarca uyguladım .Gerçekten işe yarayan bir yöntem.Yaptıktan sonra benim alnım çok ağrımaya başlıyor ama ellerimi yıkadıktan sonra iyi oluyorum.Teşekkürler paylaşım için (:
na kadar süre uygulanıyor kendine yapabiliyormusun
tam ihtiyacım olan şey ama bunu kendimize yapabiliyormuyuz bende merak ettim sonra ağrıyan başımızı dahada fazla ağrıtmayalımSmile
bende deniyecem bakalım
bi akadaşım vardı bu enerji işlerinde baya uzaman birisi konferans bile verirdi ,bi gün dedii başım çatlıyo 2 tane hap aldım geçmedi dedim enerji vesene geçmiyomu yok ya dedi geçmedi senin bildiğin bişey varmı dediydi Big Grin konuyu görünce aklıma geldi hayırla anayım dedim :)geeçirmeyen Allah geçirmiyor bazen ne yaparsan yap .
Sayfa: 1 2
Referans URL