Ruhsal Enerji

Orjinalini görmek için tıklayınız: Al Kulfa köyü
şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orijinal sürümü göster.
Sizce böyle bir köy var mı? Manevi bir köy galiba. Ne derece doğru olduğunu sizlere sormak istedim. İnternetten ufak bir bilgi buldum. Herkese iyi forumlar Smile

Tüm dinler de kendi şifreli dillerini geliştirmiştir. Kendi gizli kutsal mekanları, gizli dilleri ve metinleri vardır. Yani çoğu zaman hac mekanı sandığımız yerler neredeyse kesin bir biçimde doğru yerler değildir. Böyle yüce geleneklerin korunması gerekir, çünkü yanlış ellerde kötüye kullanılabilirler. Sıradan insanlar yalnızca zorluklar yaşayacak ve onlardan faydalanamayacaktır. Sufi köyü Alkulfa'ya girmene izin verilirse aklını yitireceğin söylenir. Oraya yanlışlıkla girmiş olan herkesin delirmiş olarak çıkacağı söylenir, çünkü Alkulfa sıradan zihnin kaldıramayacağı titreşimlerden oluşmuştur. Bu yüzden gerekli hazırlık ve disiplin olmaksızın oraya girmemek en hayırlısıdır. Alkulfa hakkında birkaç şeyi kavramak diğer hac mekanlarını da anlamana yardımcı olacaktır. Alkulfa'da uyumanın mümkün olmadığı söylenir, yani derin bir şekilde ayık kalma deneyimi yaşamamış olan birinin orada delirmesi normaldir.
manevi gelişimi sağlayan özel yerlerin özelliklerini okumuştum bi yerde mutlaka sen de denk gelmişsindir "epifiz bezi nerelerde daha iyi çalışır"dı başlığı. yüksekte tenha ve nemli yerler tercih edilirmiş ki çoğu kutsal yer,tapınak veya ibadet yeri de böyle yerdedir deniyor; ama Kabe böyle değil yani çok tartışmalı bir konu. böyle özel yerleri tesbit etmek için mutlaka geçmişini de araştırmak gerekir kimler hangi kavimler yaşamış vs...
ne kadarda abartılmış Smile mekanların içinde bulunan kişilere ve yapılan şeylere göre negatif ve pozitif olmaları etki yaymaları vs kısmen elbette vardır ama bunlar baya abartmış ,tarikatler yine kavga edebilir benim şleyhim kutup seninki değil yada bizim köy enerjili sizin köy nötr gibi Smile böyle olağanüstü şeyler olssa fazla gizli kalamaz hadi kaldı diyelim o zamandainsanlığa biraz faydaları olurdu en azından müslümanlara .
Bu köye ancak astral duzlemde gidilebilir,kapinin acilmasi icin en önemli şart butun kimliklerden yok olmaktir.
Ruhani köyler manevi alemde bildiğiniz boyut değiştirince gözle görülecek köyler meskenler yaşadıkları yerler nasıl ki diyelim şurda bir mahalle var orası pislik veya ilerde bir kasaba var oraya kimse pek giremiyor polis dahi tehlikeli günümüzde böyle yerler halen var.

Tek sorun boyut değiştirme o zaman istedğin yere gidersin ve girdi kişi köye neyle karşılaşacağını bilemeyiz bunla ilgili birkaç kelam edecek olursam ben kaç sene oldu bilemiyorum artık çok yorgundum yattım bir gürültüyle uyandım taşlar soplar ateşler etrafda camlar kırılıyor dedim ne oluyor yatakta bildiğin kalkıp kaçmaya başladım acayip konuşuyorlar aklımı kaybedecek dereceye geldim nasıl çıktgımıda hatırlamıyorum silinmiş gibi çoğu şeyde aklımda.

Tehlikeli yerler macera arayan insanlar içindir.

Macera kötü ve tehlikeli yerlerde başlar.

Başka bir konuda ruhani köye girmek için yapılacak bazı durumlar var bunuda vaktimin bol oldugu zamanda yazarım bilgilendirme amaçlı.
Referans URL