Ruhsal Enerji

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sezonun Yeni Kitapları
şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orijinal sürümü göster.
Sayfa: 1 2
Selamun aleyküm dostlar. (Beyti Dost Smile)

1437 senesi hepimize hayırlı olsun.

Biliyorsunuz artık ben ruhçuyum. Daha entelektüel bir dille spirituel.
Bir takımdan biraz kitap aldım. Tabi ki Bedri Ruhselman'la başladım okumaya.

Bu sene çok daha farklı olur inşallah.

[img]Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.[/img]
Bunlar da benden Biggrin5

[img]http://Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.[/img]
Özel bölüm açılsın topladığım kitapları oraya koyucam bende Big Grin
Bende Oktan Keleş'in bütün kitapları var onlar sayılıyor mu Tongue Big Grin yarısını bitirdim 3 aya diğer yarısıda biter herhalde Big Grin

Kitap tavsiyeleri alabilirim.
dandan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bende Oktan Keleş'in bütün kitapları var onlar sayılıyor mu Tongue Big Grin yarısını bitirdim 3 aya diğer yarısıda biter herhalde Big Grin

Kitap tavsiyeleri alabilirim.

Kitaptan bölümleri paylaşsanız çok güzel olur kanaatimce ve diğer üyelerimiz içinde çok bilgilendirici olur.Ya da kargoyla herkes birbirine gönderebilir hem herkes her kitabı okumuş olur.
Bence de kitaptan bölümleri paylaşmak güzel olabilir diye düşünüyorum ama tam olarak karar veremedim yazara haksızlık olur mu olmaz mı diye.

Eğer sıkıntı olmayacaksa kitapların adına başlık açar arada bir bölümleri paylaşabilirim yoruma açık bir çok konu var Oktan Keleş'in kitaplarında mesela bir ara Hz.Hızır'ın gerçek adı lafı geçmişti onunla ilgili Türklerin atası ile ilgili ve daha bir çok konu.

Derun-i Devlet kitabı için bir başlık açmıştım o kitabı bitirdim zaten eğer sorun olmazsa o başlıktan bazı bölümleri paylaşabilirim.
dandan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bence de kitaptan bölümleri paylaşmak güzel olabilir diye düşünüyorum ama tam olarak karar veremedim yazara haksızlık olur mu olmaz mı diye.

Eğer sıkıntı olmayacaksa kitapların adına başlık açar arada bir bölümleri paylaşabilirim yoruma açık bir çok konu var Oktan Keleş'in kitaplarında mesela bir ara Hz.Hızır'ın gerçek adı lafı geçmişti onunla ilgili Türklerin atası ile ilgili ve daha bir çok konu.

Derun-i Devlet kitabı için bir başlık açmıştım o kitabı bitirdim zaten eğer sorun olmazsa o başlıktan bazı bölümleri paylaşabilirim.

Tabiki.Ben de birkaç konu paylaşmıştım altlarına isimlerini yazdım.Yazmak uğraştırıcı tabi isterseniz resim çekip atabilirsiniz.İsterseniz hiç yapmayabilirsiniz sizin seçiminiz Smile
kitabın sezonu olmaz gerçi okunmamış her kitapyeni kitaptır mesela benim alıp yada hediye edilipte halen kapağını açmadığım kitaplar var onla rbenim için yeni Smile
konuya katkı yapayım dedim dün gece aldım elime makineyi uğraşamadım altkat üst kat dükkan üyeler arkadaşlar dderken kitaplar hep dağınıık ,bikaç tane çekip koydum yine
buarada kitaplarımı alıpta yollamayan veya eksik yollayan arkadaşlar beni büyüye mecbur etmeyin ve yollayın artık Smileözellikle batılname ve a.geylaninin deri kapaklı dua kitaplarım kimdeyse hatırlayıp göndersin sizin yüzünüzden artık pek tanımadığım üyelere kitap göndermiyorum, okumasamda kitaplıktan eksilince huzursuz oluyorum, papaz büyüsü olabilir Smile .
bunun 10 katı kadarfalan daha çekmem laızm tabi araara çekerim eklerim konuya ,belki ilerde kitap takasları vs gibi şeylerde yapılabilir 20 biri yollar 20 biri yollar okununca geri gönderilir vs gibi sanatkar yapar öyle organizasyonları .
[Resim: d0XWy7.jpg]
[Resim: NWk9aY.jpg]
[Resim: WEb42E.jpg]
[Resim: 480DY0.jpg]
[Resim: a0XjBR.jpg]

[Resim: kJEAJW.jpg]
Ben bir ara paylaşacağım o zaman bölümler tamamdır Smile)
Tabiki abi.Hatta ilk ben göndereyim.Gönüllü gerçekten okumak isteyen varsa onlara kitaplarımı gönderebilirim Smile Çok fazla değiller ama olsun.
dükkandda boş kalınca 2 resim daha çekeyim dedim Smileşu dergi gibi olanı misticshopu ilk açtığımda amerikadan getirttim ürün kataloğu ,burda olmayan ürünlerden aldım prototip olarak ama kargosu ürünlerden pahalıya malolduğu için bundan sonra herşeyi kendim yapacam hatta döküm yapmayı bile öğrendim bu sayede Smile

[Resim: PBQPMv.jpg]
[Resim: 1rNMVD.jpg]
Star ustam faydalı gördüklerinden yollarsın birde gül çeliklerinden yolladın mı iyi olur. Ne zaman uygun olursan o zaman yolla inşaAllah. Masaj kitabı ve gözden teşhis ilgimi çekti güzele benziyor. Kitap okumak güzeldir ama amel etmedikçe faydasızdır ve bilgiyi kullanmadıkça faydalı olup olmayacağını bilemezsin diyorum kendime. Haydi selametle kalın.
Star ustam bu görüntüler benim için okunması gerekli kitaplar kategorisine giriyor sen yanlış kitap koymazsin birde gereksiz Smile
kurtt Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Star ustam bu görüntüler benim için okunması gerekli kitaplar kategorisine giriyor sen yanlış kitap koymazsin birde gereksiz Smile

ne alakası var kurt kardeşim fal kitabıda var orda odamı doğru yani Smile bana hediye gelen ,atılacağından aldığım yada merak edip aldığım kitapların çoğunuda halen okumamışımdır zaten ,kitapların yanlış doğruluklarıda benim için çok önemli değil ,ilgi alanımız ,onun zıddı ve yakını olan herşeyle alakalı tüm kaynaklar incelenmelidir ,yoksa eskiden mikroplara öyle diyolarmış diyen adamlardan ne farkımız kalır araştırmacılık babında Smile
Abim şimdi senin okuma hazinen çok geniş olduğu için senin geri kalan özelliklerini yazmadan ben sana senin okumadığını bende okumam diyebilirim Smile bunlar bir hediye olacaksa talibim diyebilirim ama cikolata karsiliginda Smile
Sayfa: 1 2
Referans URL