Ruhsal Enerji

Orjinalini görmek için tıklayınız: Saat uygulaması 25 Ağustos
şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orijinal sürümü göster.

Saat pro

Nedir ne işe yarar:Yere göre saati hesaplar amel yapacagınız zamanlı işinize yarar kısaca ( tabi ki başka alanlarda kullanabilir)

İndirme bağlantısı Drive üzerinden
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Güncelleme ve yenilikler sürüm notları drive üzerinden

Bilgi:Telefon ayarlarınızdan bilinmeyen uygulamara yüklemeyi izin vermediğiniz takdirde uyarı verir yüklüyemezsiniz.

Uygulama kurulum sonrası çıkan güncelleme bilgisi bozuk iri görükmesi sizin kullandığınız telefon ayarlarında ki yazı tipiyle alakalıdır.

Lütfen site dışına çıkmasın yayılmasına katkıda bulunmayın uygulamayı geliştirenin hakkına girmiş olursunuz.Adamın kazanacağı 3.5 kuruş varsada bu yüzden güncelleme getirmez.bende devamını getirmem Yinede bağış yapmak isteyen play store üzerinden yapabilir onu kapatıp mani olmadım.

Rzy; aslında tüm havas hesaplama metodlarını bünyesinde barındıran bir ofis eklentisi makro seti oluşturulsa diye düşünüyorum fakat benim finansman buna izin vermez. Fakat üzerinde çalışmak isteyeceklere önerim bu olabilir. Astronomik hareketler ve ebced hesaplamları gibi bir çok değerlendirmeye tablolar ve grafiklerle imkan sağlayan Ofis Eklentileri yapmak; parçalar halinde programcıklar sunmaktan veya İslami Ansiklopedik kütüphaneler oluşturmaktan daha ileri seviye bir kaynak gelişimine imkan sağlayabilir. Kullanıcıların sohbet için ve çay içerken vakit geçirmesinden ziyade Öz farkındalığı içinde kendi deneyip görme süreçlerinde mevcut havas uygulamalarını değerlendirme imkanı sağlayabilirdi. Bu araştırma yazılımları; mevcut uygulamaların kategorize edilmesinde ortak yönleri ve uygulayıcının ya da uygulamayı önerenin düşünme yöntem ve dayanaklarını geniş bir masa üzerinde görme yeteneği sağlardı. Hatta Bilişim Teknolojileri ile Mistiğin; Spritüel anlamda dezenformasyonlarla kıskaç altına alınmış ve alternatifmiş gibi sunulan İslami Ruhsallığın yeniden keşfi ve belki de daha büyük ve sureti haktanı değilde hakikaten bir yükselişin en büyüğüne zemin teşkil edebilirdi.
Bu tür gezegen saatlerinde gece 12'den sonra diğer güne devreden de var aynı gün olarak gösteren de var. Hangisini baz almalıyız havas çalışmalarında? Bir de İslam'a göre yeni gün akşam ezanıyla başlıyorsa bunu nasıl değerlendirmeliyiz arkadaşlar? Sevgi ve saygıyla. Teşekkür ederim.
Teşekkür ederim..Ben Önceden ücretsiz sürümü kullanıyordum .bunu görünce onu kaldırdım. bunu yüklemeyi denedim.Fakat bilinmeyen uygulamalara izin verdiğim halde yükle butonu aktif olmadı. tekrar google play deki sürümü yüklemek zorunda kaldım. bende mi bir sorun var acaba? yükleyebilen varmı? teşekkür ederim.
Ekran koruyucu (ışığı kapatıp kısan) tarzı birşey varsa devre dışı bırakıp dene.

Tekrar indirip kur bir sorun olursa görüntü at hatayı çözeriz.Bir problem olmaması lazım.

----

Eski asırda kaldı o saat vakti dünyanın ekseni kaymışken yörüngelerin yıldızların mevsimlerin zamanda bile kayma olmuşken eski hesapla çalışmak pek faydalı olmaz.Ormanın derinliğinde tek basına ıssız bir evdesin ne saate ihtiyacın olur ne başka bir şeye.Karanlıktasın yokluktan önceki zamandasın bu yüzden insandan uzak ıssız yer deniliyor.Anlıyabilen bu zamana kadar kişilerde hep sadece mekan olarak bildiler mekan oldumu tamam.Mekanın istenmesindeki sebebin arkasındaki büyük cesaret ister.

Evde şehirde oturup eski zamanı hesap ederek amel yapanlar çoğunlukla başarısız zarar görenide orta derece miktarda.

Ama aynısını ıssız bucaksız bir mekanda yapsaydı başarı oranıyla birlikte risk oranı en üst seviyede olacaktır.

Yeni saate göre çalışmalar yapılmalıdır uygulama zamanında nasıl bir derlenip formüllendiyse zaman istiyorsa zamana göre yaparsınız iyi çalışmalar
Tekrar indirip kurduğumda düzeldi. Allah razı olsun..
@Rzy; itikaf yapılıyor biliyorsunuz Ramazan ayında son 10 gün ya da tamamında. Bu çalışmayı bazı Camilerde yapanlar adına düşünüyorum; camiye gelen insanların ulviyeti mi yoksa her zaman mekana uzanan ezeli ve ebedi bir ulviyet mi en saf haliyle; uçsuz bucaksız mekan dediğinizde yüksek dağlardaki ıssız mekanlar geldi aklıma, çoğu uygun mekan piknik alanına ya da turizm amaçlı mekanlara dönüşmüş olabilir bu yerlerin de dışında itikaf için çadırını erzağını alıp böyle bir mekana süresi içinde konuşlanmaları hakkında öngörünüz olabilir mi ?
Birşey diyemiyeceğim itikaf konusunda pek üzerine düştüğüm bir konu olmadığı için.
9 Ocak pro version olarak son sürüme güncellendi.
25 ağustos uzun süre sonra tekrar. ( Güncellendi)

Eski kurulumları silebilir veya üzerine kurabilirsiniz.

Kurulum bitiminde sonra uygulama girip titreşimi ayarlardan devre dışı bırakabilirsiniz harici.
Rzy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Saat pro

Nedir ne işe yarar:Yere göre saati hesaplar amel yapacagınız zamanlı işinize yarar kısaca ( tabi ki başka alanlarda kullanabilir)

İndirme bağlantısı Drive üzerinden

Güncelleme ve yenilikler sürüm notları drive üzerinden

Bilgi:Telefon ayarlarınızdan bilinmeyen uygulamara yüklemeyi izin vermediğiniz takdirde uyarı verir yüklüyemezsiniz.

Uygulama kurulum sonrası çıkan güncelleme bilgisi bozuk iri görükmesi sizin kullandığınız telefon ayarlarında ki yazı tipiyle alakalıdır.

Lütfen site dışına çıkmasın yayılmasına katkıda bulunmayın uygulamayı geliştirenin hakkına girmiş olursunuz.Adamın kazanacağı 3.5 kuruş varsada bu yüzden güncelleme getirmez.bende devamını getirmem Yinede bağış yapmak isteyen play store üzerinden yapabilir onu kapatıp mani olmadım.

Bu uygulama-apk dosyası sadece akıllı telefonu olanlar için galiba.Bilgisayara kurulan bir programda olsaydı istifade edebilirdim.
Referans URL