Ruhsal Enerji

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bartındaki cinli ev
şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orijinal sürümü göster.
arkadaşlar bu tür şeylere inanıyormusunuz bilmiyorum ,birde şu medyum hoca kapışmaları çok eğlenceli .

bu tür şeyleri yapabilen birilerini gördünüzmü yani kişiye etki etmek varken evini taşlatmak filan pek inandırıcı ve akılcı gelmiyor
eeeiii eğğ u ağğ göz göze gelmeden konuşuyor.Bu kişi için değilde genel olarak yazayım.Başında hepsi güzel sonunda bir yerde gün yüzüne çıkıyor asıl kişinin.Çok kurnazsa diyecek birşey bulamıyoruz.

Ama bana kalırsa benim gözümle bakınca nekadar h*ca sıfatını almış web site açmış tv çıkmış cemati toplamış varsa hepsi aynı birbirinin değişik versionları dinlerken bile olmayan şeyleri kafalarında uydurup anlatıyorlar.

Seneler önce görebilirdik yardım sever kişileri.şimdi seneler sonra görebildik yardım sever görünümlü h*caları.

Şu işi biride çıkıp el altından yapmıyor illa ün yapıp nam salıyorlar tv lerde medyalarda.hadi isim duyurdular bir süre sonra parayı görüp sapıtıyorlar.
Cinler neden kendilerini birilerinin oradan kovacağını bile bile aleni gürültü yaparlar
Referans URL