Ruhsal Enerji

Orjinalini görmek için tıklayınız: Şifacılık kursu % 50 indirim
şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orijinal sürümü göster.
ŞİFACILIK KURSUNDA %50 İNDİRİM + taksit ( sadece 3 gün içinde katılanlar ve facebook havas ilminin derinlikleri gurubu ve ruhsalenerji.org üyelerine özel )
Arkadaşlar kaç gündür bazı arkadaşlar başımın etini yedi Smile her yerde indrim kampanyaları var sende yap diyen maddi durumu çok iyi olmayan hevesli arkadaşlar tarafından taciz ediliyorum Smile bedava kurs verden misticshopta çalışma karşılığı kurs ver diyene kadar mesajlardan bıktım ,başka soranlarda var şimdi birine öyle birine böyle olmasın diye bari herkes için bir kampanya yapayım hak geçmesin dedim ,3 gün boyunca şifacılık kursuna katılmak için başvuranlara yarı yarıya indirim ve o indirimede 2 taksit yapacam ,yani misticshopta gördüğünüz gibi 1500 olan eğitim 750 olacak onuda 2 taksitte alacam . şifacılık kursu nedir içinde neler var neler yok ? içinde havas ilminin şifacılık kolu uygulamaları,bioenerji ,manyetizma ve kundalini reiki aktivasyon ve uygulamaları var toplam 7 gün sürecek ve peşpeşe olması gerekmiyor zamanı kişiye göre yayabiliriz ,gelme gitme derdi yok uyumlama ve eğitimler uzaktan yapılacak ,hiç bişey bilmeye gerek yok türkçe bilmek ve çalışma yapılacak günler 35 dakika civarı evde olmak ve şifacı olmayı istemek yeterli .bu kadar diğer ayrıntıları misticshoptaki üründen ve orda verilen forum linkindne okuyabilirsiniz katılmayı ddüşünenlere geri kalanınıda tarif edecez zaten .bana sadece katılmak isteyenler mail veya watsuptan ulaşsın mümkünse mesengerdan yazmayın .çünki ord ayüzlerce mesaj var bakamıyorum arada kaynıyor sadece kursa katılmak isteyenler star67ruhsalenerji@hotmail.com adresine mail veya 05363851314 numaralı telefona watsuptan yazsın veya arasın onun haricinde bana kimse ismimi hesapla şu kaçtı bu göçtü gibi mesajla rfalan atmasın sorularınızı guruba yazın ben sadece guruba yazılmış sorulara cevap yazıyorum vaktim oldukça .
kurs bitiminde uyumlamalar sonrası verilmiş ders notları ve egzersizleri uygulayan herkes şicacı olabilir fakat bunun derecesi kişiye göre değişebilir sadece kursa girdiği gibi çıkmayacağının garantisi var Smile her türlü hastalığa uzaktan ve yakından kursumuzun kapsadığı usullerden birisiyle müdehale edebilirsiniz ,bakım hadim hüddam alma verme saçmalıklaır gibi şeyler yok bizim kursumuz gerçek rahatsızklılara gerçek çözümler için var ,bunun yanısıra büyü nazar gibi havas ilmine ait konularada kısmen nasıl müdehale edilebilceği anlatılıyor zira kişi bu kursu bitirip enerji kanalları letaifleri aktifleşince doğru formülleri doğru enerji bedeniyle uygulayarak bu konulardada başarılı sonuçlar alabiliyor .ruh hastalıkları olanlar psikolojik tedavi görenler herşeyden korkan pimpirik insanlar müracaat etmesin lütfen .dünyanın en zor işi insanlarla uğraşmak hele hele konu havas olunca uğraşması dahada zor malumunuz ,bazı arkadaşlarda bana bedava kurs ver yazıp duruyor bu mümkün değil her gün saatlerce mesaiyi ve bedenimi bitiren enerji akışı ve yönlendirmelerini bedava nasıl yapayım buna ne can dayanır nede başka türlü güç yeter anlatması zor o sebeple birbirimizi fazla yormayalım ve üzmeyelim elimden gelen en son şey bu kampanya maalesef .zaten eğitimden sonrada sürekli destek veriyorum soruları cevaplayıp karşılaşılan değişik durumlarla ilgili çözümleri hazırlayıp çalışmaları tarif ediyorum vs perşembe günü saat 17.00 ye kadar mail ve mesaj atabilirsiniz o zamandan sonraki talepler dikkate alınmayacaktır .
hocam bana bi enerji gönderseniz de şu çakralar bi açılıverse Biggrin5
Bu eğitim için kaçırılmayacak bir fırsat
Benri Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.hocam bana bi enerji gönderseniz de şu çakralar bi açılıverse Biggrin5

senin çakraların hepsi açık kardeşim zaten maşallah Big Grin
bu eğitimi bende herkese tavsiye ediyorum .
Referans URL