Ruhsal Enerji
Cinler Hakkında En Merak Ettikleriniz - Baskı Önizleme

+- Ruhsal Enerji (https://ruhsalenerji.org)
+-- Forum: Ruhsal Enerji Tartışma Platformu (/forum-ruhsal-enerji-tartisma-platformu)
+--- Forum: Tartışma Platformu (/forum-tartisma-platformu)
+--- Konu Başlığı: Cinler Hakkında En Merak Ettikleriniz (/Konu-cinler-hakkinda-en-merak-ettikleriniz.html)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Cinler Hakkında En Merak Ettikleriniz - AstralBoy - 19-03-2009 18:17

Arkadaşlar, bu başlık altında cinler hakkında her yerde yazılmayan, sizin merak ettiğiniz, hatta saçma olaibleceğine inandığınız için soramadığınız soruları toplayalım mı? Tabi cevap bekleme kaygısı olmadan.

Kim bilir belki birileri ilerde bunların cevaplarını verebilir.

Size örnek 3 soru benden...

1- Cinlerin boyutunda onların da binek hayvanları olduğu anlatılır, peki bu hayvanlar bizim at yada diğer binek hayvanların benzerleri mi yoksa çok daha farklı hayvanlar mı.

2- Bu hayvanlar da farkında olmadan bizim boyutumuza geçip bimeden de olsa zarar verebilirler mi?

3- Cinlerin kendi boyutlarında kıyafetleri varsa bu kıyafetlerin materyali yada yapım şekli nedir?

Cinler Hakkında En Merak Ettikleriniz - derya - 19-03-2009 18:21

evet çok güzel bir konu. benim de bir sorum olacak. bilerek veya bilmeyerek biz bir şeyler yaptığımızda niye zarar veriyorlar. en azından ilgilenmesinler. böyle bir şey olamaz mı ? üstelik biz onları görmüyoruz onlar bizi görüyorlar. onların dikkat etmeleri gerekir. biz bilerek görerek zarar vermeyiz ki onlara. neden yanlışlıkla olsa dahi onlara zarar verdiğimizde intikam alıyorlar, musallat oluyorlar.

Cinler Hakkında En Merak Ettikleriniz - Rathor - 19-03-2009 18:21

Bilindği zannedilen ama aslında gerçek cevabı çoğu kişi tarafından bilinmeyen bir soru da benden.

- Peri nedir? Cinlerden farkı nedir?

Cinler Hakkında En Merak Ettikleriniz - yeliz - 19-03-2009 18:24

Rathor Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Bilindği zannedilen ama aslında gerçek cevabı çoğu kişi tarafından bilinmeyen bir soru da benden.

- Peri nedir? Cinlerden farkı nedir?

cinlerin disisine peri denilmiyor mu? ben bi yerde öyle okudum amaaaaa dogru mu yanlis mi bende merak ettim simdi

Cinler Hakkında En Merak Ettikleriniz - agat - 19-03-2009 18:26

benim de bir sorum var tek sayılı günler onların toplantı günleriymiş ?

Cinler Hakkında En Merak Ettikleriniz - Rathor - 19-03-2009 19:03

Hadi arkadaşlar daha orjinal sorular yok mu yahu Smile

En orjinal soruya tanıdık bir hocadan bakım var Smile))))))))

Cinler Hakkında En Merak Ettikleriniz - palyancu - 19-03-2009 19:06

dengesi saglam bir arkdasımın dedesinin dedesimi ne peri yakalamıs yakaladıgı peri beni yakaladın ama
7 nesil rahat yasııcaksınız sonrası kötü demiş
su an iflas

Cinler Hakkında En Merak Ettikleriniz - Star67 - 19-03-2009 19:17

Rathor Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Hadi arkadaşlar daha orjinal sorular yok mu yahu Smile

En orjinal soruya tanıdık bir hocadan bakım var Smile))))))))

var hocam .cinler beni görünce niye kaçıyolar bi soralım zoruma gidiyo artık elim yüzümde düzgün halbukiLol

Cinler Hakkında En Merak Ettikleriniz - herkim - 19-03-2009 19:28

Cinlerin şekli şemaline dair bir çok tarif mevcut.
Kimi diyor ki, gençleri iri, yaşlıları cüce veya kimine göre de hepsi cüce.
Kulakları kedi - eşek kulağı gibi, gözleri büyük falan filan.
Kimisi diyor ki duman gibi, gölge gibi, ışık gibi vs.
Kimisi de diyor ki, onların asıl şeklini bizler göremeyiz. Onlar girdikleri çeşitli kılıklardır.
Bunlardan hangisi doğru?

Bir de denir ki, bizim boyutumuzda geçici olarak bize benzer şekiller alırlar. Tanıdıklarımızın kılığına girerler. Fakat ya ayakları terstir, ya dişleri tırnakları uzundur falan mutlaka bir farkları olur. Pek çok insan onları bu şekilde gördüklerini anlatıyorlar. Peki madem bu kadar hikaye anlatılıyor, hiç böyle göründükleri sırada fotoğraflarını çeken olmamış mı? Resimlerde nasıl çıkıyorlar acaba? Yoksa bu görünmeler gerçekte değil de kişinin beyninde mi olup bitiyor? Hani şu meşhur tabirle "beyne impuls gönderme" durumları mıdır sadece? Zîrâ bu görünmeler nedense kişilere hep yalnızken oluyor.

Onlara dokunmak
veya onların bize, eşyalara dokunması nasıl bir şey?
Kimisi diyor ki, elim ona çarpınca onu farkettim.
Kimisi diyor ki, arkamda olduğunu hissettim, ona dokundum, ıslak tüylü gibiydi.
Kimisi diyor ki, cinin göğsüne iğne batırıp esir ettim, yıllardır ev işlerinde hanımıma yardım ediyor.
Yahu hani bu varlıkların fiziki bedeni yoktu? peki bunlar ne?

Cinler Hakkında En Merak Ettikleriniz - efsane_46 - 19-03-2009 20:22

valla kardeşim bu iğne meselesini bende duydum bide eline bi kibrit al seni yakarım diye tehtid et diyolarr.aslında bence biraz doğru gibime geliyo.bunu birine anlatınca kordan yaratılımış varlığı nasıl yakıcan diyolar bizde topraktan yaratıldık ama bedenimizde bitki yada ot çıkmıyo dimi?

Cinler Hakkında En Merak Ettikleriniz - Molla Newyorki - 19-03-2009 21:04

cinlerin hayvanlari gozle gorulmeyen """"""MIKROPLARDIR"""""" Smile bu kadar yeter sanirim.. Peri meseleside Ifritlerin karilarina Peri demisler Iran'lilar, yani irandan gelme bir kelime....Smile

Cinler Hakkında En Merak Ettikleriniz - Rathor - 20-03-2009 00:39

edepyahu Nickli Kullanıcıdan Alıntı:cinlerin hayvanlari gozle gorulmeyen """"""MIKROPLARDIR"""""" Smile bu kadar yeter sanirim.. Peri meseleside Ifritlerin karilarina Peri demisler Iran'lilar, yani irandan gelme bir kelime....Smile

Atma hoca Smilewinkgrin Meydanı boş buldun sallıyorsun.

Mikroplar o ebatlarla nasıl cinlere binek hayvanı olacak, ayrıca mikrop dediğin şeyle rbu boyutta, onların boyutundan bahsediyoruz.

Peri konusuna hiç girmiyorum, daha önce açıklamıştım.

Arkadaşlar soru bekliyoruz. Merak ettiklerinizi merak ediyoruz. :L Cevap değil soru yazın.

Cinler Hakkında En Merak Ettikleriniz - Molla Newyorki - 20-03-2009 01:36

rathor size not matter!!!! Sekilcilik buyukluk., kucukluk.. , agirlik vs ..,senin boyutunun kavramlaridir rathor .. Milyonlarca degisik hayvan oldugu gibi milyonlarca degisik turden bilimin bile acinkayamiyacagi veya gormemis bilimin aklinin ucundan geckeyen mikroplar yani mikrop hayvanlar vardir..,neyse uzatmiyayim.. Smile akil bir yere kadar isler.!

Cinler Hakkında En Merak Ettikleriniz - Rathor - 20-03-2009 01:51

Hoca seninki durduğu yerde ben devam ederim merak etme. İyi demişsin hoş demişsin de, "size does matter sometimes, cause some dimensions are so different than our dimension"

bu boyutun mikrobu öbür boyutta ne arıyor hoca????

Cinler Hakkında En Merak Ettikleriniz - Star67 - 20-03-2009 02:24

mikrop yazısını görünce birden beyaz hocayla serkan tekinin muhabbeti geldi aklıma :smilielol5:ama edep hoca çok değişik bir boyut getirdi olaya her zaman olduğu gibi .demek cinlerin hayvanlarıymış onlar ,o zaman bu cinler hayvanlara binerek giriyo demekki vücudumuza gripi nezleyi falan onlar yapıyo ,sara olayını çözdükmü iş tamamdır .edep hoca çöz bu işi Smilielol5