Ruhsal Enerji
Musallatli Kedi - Baskı Önizleme

+- Ruhsal Enerji (https://ruhsalenerji.org)
+-- Forum: Parapsikoloji & Metafizik & Okültizm & Evrensel Enerjiler (/forum-parapsikoloji-metafizik-okultizm-evrensel-enerjiler)
+--- Forum: Metafizik & Okültizm & Evrensel Enerjiler (/forum-metafizik-okultizm-evrensel-enerjiler)
+---- Forum: Metafiziksel Videolar (/forum-metafiziksel-videolar)
+---- Konu Başlığı: Musallatli Kedi (/Konu-musallatli-kedi.html)

1 2

Musallatli Kedi - ANDROID - 16-07-2011 20:52

Musallatli Kedi

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=__bxbkEwfp8&feature=related[/youtube]

Musallatli Kedi - Aytalen - 16-07-2011 22:27

Hehe ne güzelmiş o öyle nasıl bir musallat var bunda. Buna olsa olsa şirinlik muskası yapılmıştır Big Grin Kedileri hiç sevmem ama bu kedi çok şekermiş yahu Big Grin

Musallatli Kedi - femmy - 16-07-2011 22:33

bu ne ya evde bundan bii tane olsa kafayı yerim heralde Smile

Musallatli Kedi - Cerden - 16-07-2011 23:39

Ne bu yaaa...Akıllara ziyan bişi buBig Grin Resmen korku evi kedisiDevil

Musallatli Kedi - Aytalen - 16-07-2011 23:55

Nasıl ya ne var bu kedide. Ben yanlış bi videomu izledim yoksa. Bildiğin derdi olan, derdini anlatmaya çalışan zavallı bir kedicik bu ya.

Musallatli Kedi - femmy - 17-07-2011 00:00

Aytalen Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Nasıl ya ne var bu kedide. Ben yanlış bi videomu izledim yoksa. Bildiğin derdi olan, derdini anlatmaya çalışan zavallı bir kedicik bu ya.
nasıl ne var ya Smile kaynanamdan çok konuşuyo ikide bir gelir böyle konuşursa karşımda tırsarım ben Smile haa bide kesin dişidir bu kedi Smile

Musallatli Kedi - Cerden - 17-07-2011 00:02

Aytalen Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Nasıl ya ne var bu kedide. Ben yanlış bi videomu izledim yoksa. Bildiğin derdi olan, derdini anlatmaya çalışan zavallı bir kedicik bu ya.
Ciddimisin AytalenSmile İnan yeğenimle birlikte izledik. O da kedi hastası. Kız korktu kedidenBig Grin Bu resmen konuşuyo diyoBig Grin

Musallatli Kedi - Şarih - 17-07-2011 00:11

kedi aç. ve o videoyu çeken dangalak yukarıda onun çok sevdiği bir yiyeceği tutuyor. ve kedi onu istiyor. onun için bağırıyor.

kedi seven dilini de anlar cerden35 Smile

Musallatli Kedi - Aytalen - 17-07-2011 00:14

femmy Nickli Kullanıcıdan Alıntı:nasıl ne var ya Smile kaynanamdan çok konuşuyo ikide bir gelir böyle konuşursa karşımda tırsarım ben Smile haa bide kesin dişidir bu kedi Smile

Hee öyle herkes tırsar en tehlikeliler listesinde 1 olmasada 3 ile 4 çenedir Big Grin

cerden35 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Ciddimisin AytalenSmile İnan yeğenimle birlikte izledik. O da kedi hastası. Kız korktu kedidenBig Grin Bu resmen konuşuyo diyoBig Grin

Evet Smile Bende benim çocuklarla izledim yattılar yerlere Big Grin Konuşuyo tabii derdi var kedinin açmıdır bi yeri ağrıyodur. Birde biz böyle kedileri dinliyoruz sabaha kadar dırdır konuşuyorlar, ilk defa görmüyorum yani Big Grin

Musallatli Kedi - femmy - 17-07-2011 00:16

Aytalen Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Hee öyle herkes tırsar en tehlikeliler listesinde 1 olmasada 3 ile 4 çenedir Big Grin

Evet Smile Bende benim çocuklarla izledim yattılar yerlere Big Grin Konuşuyo tabii derdi var kedinin açmıdır bi yeri ağrıyodur. Birde biz böyle kedileri dinliyoruz sabaha kadar dırdır konuşuyorlar, ilk defa görmüyorum yani Big Grin
bu konuşan kediler evinizde mi Smile dışarda mı Smile

Musallatli Kedi - Aytalen - 17-07-2011 00:19

femmy Nickli Kullanıcıdan Alıntı:bu konuşan kediler evinizde mi Smile dışarda mı Smile

Dışarda tabikide Smile

Musallatli Kedi - Cerden - 17-07-2011 00:44

Şarih Nickli Kullanıcıdan Alıntı:kedi aç. ve o videoyu çeken dangalak yukarıda onun çok sevdiği bir yiyeceği tutuyor. ve kedi onu istiyor. onun için bağırıyor.

kedi seven dilini de anlar cerden35 Smile
Çocukluğum da dahil evin içinde olmasa bile bahçede sokakta kedi besledim bende. Hem de kedi hastasıyımdır. Ama hiç bu kadar bağırıp söylenen bi kedi görmedim ve bu şekilde de aç bırakıp bağırttırmadım. kıyamam ya, demek o kadar açtı:(

[Resim: images?q=tbn:ANd9GcSv-qTxYNcm3iI0wISzSL3...uWKtAcKu5A]
Benim kedim olsa böyle olurdu herhaldeBig Grin

Musallatli Kedi - talyus - 17-07-2011 13:14

musallatlı kedimi yok daha neler siz nereden çıkardınız kedide musallat olduğunu
tencere dibi kara damlaya damlaya göl olur gibi bişey olmuş

Musallatli Kedi - bade571 - 17-07-2011 15:15

başlığı okuyunca aman dedim girmeyim gece gece ,sabah bakarım kendimceBig Grin
hiçte korkulacak bişey yokmuş ,bu çak tatlı yaa Lol

Musallatli Kedi - maznik - 17-07-2011 15:22

valla kediyi bende çok sevdim bizdede var ama gece dışarı çıkarırız eşim hafta bir yıkar ve ciher ve sütlen besleniyo bazen işyerinden atılan etleri toplayıp getiriyom kerata evi otel gibi kullanıyo