Ruhsal Enerji

Orjinalini görmek için tıklayınız: Psi-Ball ile ilgili sorunum!!YARDIM!!
şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orijinal sürümü göster.
Arkadaşlar ben psi-ball yapmaya çalışıyorum fakat 1 aydan beri çalışmalarım bir işe yaramıyor.Kendim 2-3 teknik geliştirdim bunlardan işte dünyadan ayaklarıma mavi ışık gibi şeylerin ayağıma gelip orda birikip sonra elime gelip ordanda ellerimden topa geçtiğini imaje ediyorum ama bir tık yok.2. tekniğim ise dünyadan ellerime doğru hızlı bir şekilde mavi elektrik ışıkları gelip top oluşturduğunu var sayıyorum ama yok.Telefon ile videolar çektim ama yok olmuyor herşeyi uyguladım ama yok.
Ellerimde sadece şu belirtiler var:
Karıncalanma bazen oluyor.
Ellerim hafif kırmızı ve terlemiş gibi oluyor.

kendimden şüpheleniyorum artık eğer lütfen yardım edin.Teknik verin vb nolurrrrr

Eğer yardım eden olursa ona çok teşekkür ederim.
psiball görülmez sadece yapan kişi tarfından hissedilir ellerinde enerjinin biriktiğini imajine et ancak kirian kamerası tarafından görülür yani göremezsin sadece hissedersin
sdbr Nickli Kullanıcıdan Alıntı:psiball görülmez sadece yapan kişi tarfından hissedilir ellerinde enerjinin biriktiğini imajine et ancak kirian kamerası tarafından görülür yani göremezsin sadece hissedersin

tamam da ama herkes ben görüyom diyor.
her keze bakma sen psiball sadece kirian kamerası ile görülür
FireLordZuko Nickli Kullanıcıdan Alıntı:tamam da ama herkes ben görüyom diyor.

Belki aura görme yeteneği olan biri psiball görür, ama şahıs aura görmüyorsa psiball görme ihtimali yok.

Bu arada bir ikazda bulunayım. Psiball'u yapma niyetiniz ve o günkü ruhsal ve fiziksel şartlarınız sizi çok etkiler. Ayrıca psiball da kullandığınız şey biyoenerjinizdir,çok fazla deneme yaparsanız yorgun düşer, hatta bayılıp kalabilirsiniz bile.
rathora katılıyorumdabana azcık daha bilgilendirme yapın lütfen sdbr senin dediğinde yanlış kirlian fotoğrafçılığıyla da görülürde ama aura olabilir aura ile ilgilencem.Sağol Rathor
aura farklı bir enerjidir biyorenerji ve chi farklı enerjilerdir psiball hemen ben göreyim dewmekle görülmez herkez göremez bununla ilgili bir yazı bulmuşdum bir ayna alıp odayı karart hafif ışık olsun sonra psiball ını yap hafif bir şekilde görülür gözlerini kısarak bak hafif yaptığın renkde hafif görülür
diyorum tam olarak ben rahat görebiliyorum diyen yalan söylüyordur tabi bazı kişiler vardır gözü kapalı görenler vs bu olaylar herkez için geçerli değil siz ister yanlış ister doğru diyin siz bilirsiniz sonuçda herkez istediğine inanmakda özgür
birde 3.gözünüzün açık olması şart
sdbr Nickli Kullanıcıdan Alıntı:birde 3.gözünüzün açık olması şart

3. gözü açık demek herşeyi görebilmek demektir. eğer psiball görebiliyorsanız aura da görüsünüz, ama bu psiball enerjisi aura enerjisiyle aynıdır demek değildir. Elbette aura ve psiball ayrı şeyler ama aynı görme skalasında yer aldıkları için birini görenin diğerini görmeme gibi bir şansı yoktur.

Kirlian tekniği sadece aurayı değil reiki yada biyoenerji gibi enerjileri de gösterir. İnternette bunun bir çok örneği var.

Psiball yapmak çok kolay ama istediğiniz yere onu göndermeyi başarmak gerçekten zordur. Düşünmek ible onu oluşturmaya yeter ama yönlendirmek o kadar kolay değildir. Tabi ben hala psiball'un genelde kötü amaçla kullanıldığını bildiğim için bir ucu size de dokunacak çalışmalar yapmamanız. Psiball yapan kişi telekineziyi de yapar, bence ona yoğunlamanızda fayda var.
ben aurayı göremezsiniz demedim arksine aura görmek çok kolaydır
Referans URL