Ruhsal Enerji

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ruhsalenerji android uygulaması !!!
şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orijinal sürümü göster.
Androidli cep telefonu olan arkadaşlar ruhsalenerji android uygulamasını androidli tabletime kurdum :-) eğer site yönetimi izin verirse ulusal düzeyde googleplay e sitemizin android versiyonunu koyabiliriz :-)
hiç bilgim yok ne işe yarar bize ne faydası olacak vs zararı olmayacaksa yap sevgilidostum sonra gelip benden para yada himmet falan istemede Big Grin
Cep telefonunun ekranına bir ikon koyuyorsun tıklayınca ruhsaldasın basit birşey herkez yapabilir :-)
Star67 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.hiç bilgim yok ne işe yarar bize ne faydası olacak vs zararı olmayacaksa yap sevgilidostum sonra gelip benden para yada himmet falan istemede Big Grin

Ruhsalcılar google markete bi bakacak ruhsal android uygulamsı :-) bir tıkla sitedeler yok şifre gir browser ı aç bilmem ne yap yok :-)

Aç uygulamayı ruhsalenerjidesin telefonda heryerde ...
iyiymiş o ama ben anlamam nasıl yapılacaksa sen hallet parası neyse vermeyiz sorun yok Smile tufandan kalma bi telefonum var çağ dışı yaşıyorum ben kullanamam ama cepten grenler için için iyi olur .
Referans URL