Ruhsal Enerji

Orjinalini görmek için tıklayınız: Chat bölümü
şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orijinal sürümü göster.
Sayfa: 1 2 3 4 5
eskiden çok kullandığımız chat bölümünü artık kullanamıyoruz sebebiyse hosting firmesındaki bazı önlemlerin chat eklentisini bir tehdit olarak algılaması vs yani teknik bi sürü açıklaması varda es geçiyorum kısacası firma değişmeden kullanılamıyo firma değiştirmeyle taşımaylada uğraşamayacam o sebeple başka yerden geçici bir adreste chat eklentisi kurduk ,burdaki üye olan herkes burdaki üye adı ve burdaki kayıt oldukları mail adresiyle kayıt oldduklarında aktif edilecektir onun haricinde ziyaretçi veya aktif edilmemiş yada atılmış eski üyeler vs kimse üye olmasın alınmayacaklardır ,yani sadece ruhsala tam üye olabilmiş ve kalabilmiş arkadaşlar aktif edilecektir .adres budur ben geceleri yoğun olduğum ve 3 bilgisyarım birden hurdaya çıktığı için ve telefon vs ilede uğraşamaddığım için pc edinene kadar akşamları zaten pek girermem bi müddet gündüzleride dükkanda vakit buldukça bakarım ,şimdiden sohbetlere katılmak isteyenler ,üye olmak isteyenler olsun yani baktıkça aktif ederim ,ilk kurduğumuzda üye olmuş kişilerin üyelikleri duruyor ama uzun zamandır kullanmadığımız için ayarlarda bir sıkıntı varmı yokmu bilmiyorum kullandıkça belli olur artık .

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
chate yeniden üye oldum.Biggrin5
Cok guzel oldu allahrazu olsun .adminim
eee ben chat filan göremiyom Big Grin aslında whatsapp gibi bişey yapmak lazım Big Grin
Cok iyi olur yenidrn eski gunlere doneriz Smile
Üye oldum ilk deneyimimiz olacak inşallah Smile
zphss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.eee ben chat filan göremiyom Big Grin aslında whatsapp gibi bişey yapmak lazım Big Grin

sen daha chati göremiyon onu kuralım bunu yapalım diyon ama usta Big Grin hiç bişe yapmaya gerek yok sağolasın benim yaptığım herşey ve buraya oraya kurduğum sistem yeterli hatta çok bile .
Big Grin usta whatsapp gibi bişey yapta belanı bul diye demiştim Big Grin senin telefon çöker alimallah Big Grin
ben bugün bir türlü chat bölümüne giremiyorum, hatta mysql hatası vermeye başladı, durum hakkında bilgi istiyoruz Big Grin
evet arada yapıyo orası öyle bazen 1 gün boyunca düzelmediğide oluyo ,bizim yapabileceğimiz bişey yok düzeltmelerini beklemekten başka .
bende aynı sorun girilmiyor

MyBB, dahili bir SQL hatası olduğunu tespit etti ve aşağıdaki nedenlerden dolayı devam edemiyor.

SQL Hatası:
2003 - Can't connect to MySQL server on 'mysql9.000webhost.com' (113)
Sorgu:
[READ] Unable to connect to MySQL server

Lütfen Bu hatanın çözümü için: MyBB Türkiye Resmi Destek forumunu ziyaret ediniz.

böyle bi yazı çıkıyor
eneeee chat bölümü açılacak mı? tamam beni chat bölümü admini yapın Dodensmiley heheheeee

Biggrin5
Uki Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.bende aynı sorun girilmiyor

MyBB, dahili bir SQL hatası olduğunu tespit etti ve aşağıdaki nedenlerden dolayı devam edemiyor.

SQL Hatası:
2003 - Can't connect to MySQL server on 'mysql9.000webhost.com' (113)
Sorgu:
[READ] Unable to connect to MySQL server

Lütfen Bu hatanın çözümü için: MyBB Türkiye Resmi Destek forumunu ziyaret ediniz.

böyle bi yazı çıkıyor

star abi sitenin doğal gaz parasını ödememiş kesin o yüzden Smile
Ucretsiz oldugu icin bu tarz sorunlar olabilir hostinger yerine keske 000webhost kullansaydin star abi daha iyi olurdu.chatbox larda rfi guvenlik aciklari oluyor genelde ve buna benzer vulnerabilityler olabilcegi icin oyuzden yasaklaniyor sunucudaki sitelere zarar gelmesin diye...bu arada kayit oldum üstadim
arkadaşlar kısaca hostingdeki güvenlik sistemi chaeti tehdit olarak algıladığından forum üzerinde çalışmıyordu bende chati başka ücretsiz hosta kurmak zorunda kalmıştım ki çok uzun zamandırda soırunsuz kullanıyoruz ama arada hata veriyo öyle işte ama şimdi işi kökünden çözüyoz inşallah bikaç gün içinde bizim forum üzerinden çalışacak bi sisteme geçiriyoz kıydım yine sizin için paraya milyarlar harcıyom yine Big Grin
Sayfa: 1 2 3 4 5
Referans URL