Ruhsal Enerji

Orjinalini görmek için tıklayınız: kenzül mukarrebin
şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orijinal sürümü göster.
Sayfa: 1 2 3
kenzül mukarrebin ,kenzul mukarrebun ,kenzul mukarabun isimleiriyle aranan kitap için .
konuyu ziyaretçilerinde görebileceği bir bölüme açtım çünki tek tek mail atan herkese cevap yazamam zaten mistic ve ruhsal üyesi harici sorulara cevap verip sevmediğim kitap konularını uzatmak istemiyorum ,bu linki bana mesaj atmış 7 kişiye göndermek amacıyla bu konuyu açtım ,
öncelikle havas kitaplarıyla ilgili en bilgili arkadaşlarımızdan birisi olan havaskütüphanesinin ,3 cilt el yazması osmanlıca kenzül mukarrebun tanımlamasına verdiği cevabı ve kitabın aslının resimlerini ekliyeyim
Kenz'ül-Mukarrebin Osmanlıca bir eser değildir. Arapçadır. İbn'ul-Hac'a ait bir eserdir.
sayfa resimleri bu dosyadadır [attachment=2884]

siz kitap peşinde koşan kardeşlerime bir kaç şey daha söylemek istiyorum öncelikle bugüne kadarsıkıntısı olanların sıkıntısı bu kitabı bulamadığı için geçmemişmidir ? tabiki geçmiştir her kitap bu şekilde merak edip aranır bir zamanlar bir çoğunuz şemsül maarif için deliriyo onu eline geçirince bi sürü şey yapacağını sanıyodu ama üzerinden yüzlerce kitap geldi hiçbirinin yüzüne bakan yok ,birde bu tür hoca sallamalarına karşı artık biraz uyanık olalım adam elind e olmayan kullanıp faydalanamadığı bir kitap için bunun içindeki falanca tılsımlar sadece senin işini çözer diye sallayabiliyor madem biliyosun ver o tılsımları yada kitabı diyebiliriz ilk başta , başka bir taktikte bazı kişilerin sahip olmak istedikleri kitapları düşürdükleri kişilere aldırmak istiyor olması, geçenlerde yine 600 tlye satılan bir kitabı bana soran birine ne yapacan dedim bi hocaona o kitabın içinde sıkıntısını girecek formülün olduğunu söylemiş al yapalım demiş Smile ,yani sözüm meclisten dışarı bu tür şeyleri yemek için insanın biraz anormal olması gerekiyor ,bir kişi falanca kitabı bulamazsan senin işin olmaz diyosa o cahil bi sahtekardır .

teşekkür edip madalya vereceği yok kimsenin ama bari saçma sapan yerlerde forumlarda duyduğunuz herşeye inanmayın herkesede hoca demeyin insanların piskolojilerini bozan cahil ahmak hoca bozuntusu sürülerine pirim vermeyin de bizde azcık sevap nasiplenelim Smile

cin daveti mendel vs bunların bir kitapta doğru olduğunu düşünüp o kitabı alıncayapacağınızı sanmakta büyük bir yanılgıdır ,gizlimlerdeki mendellerde doğrudur yapıp işini görebilene .

not :arapçasının satılığı varmıdır varsa kaç paradır o bilgi gelirsede bu konuya eklerim bir daha bu konuyla ilgili bana mail atılmazsa sevinirim ,çünki bu kitap konusu beni hiç ilgilendirmiyor onda şu varmış bu bunu diyo gibi şeylerlede ilgilenemem haliyle ,zaten kendi üyelerime bile zaman bulup cevap yazamıyorum ,satelcom abide zaten bu konuyla ilgileniyor oda bi gelişme olursa konudan haberdar eder sizleri .
önemli değil Allah sizdende razı olsun sayın ziyaretçiler Smile selametle .
konuya başlıkla alakalı somut bilgisi olan ekleyebilir genel kitap mevzularıyla ilgili sıradan bilgi ve yorum ekleyip fazlaca toplisti meşgul ettirmeyelim .
abi hakkını helal et rahatsız ediyorum kitabı indiremedim neden acaba?
kitap değil sadece 4 resim kardeşim ve iniyor bir sorun yok tarayıcı değiştirip dene istersen .
İnternet explorerde ve mozilla firefox ile resimleri indiremedim.
şimdi mozilladada denedim ve dosya indi, rar dosyasının içindeki 4 resimde göründü hiç bi sorun yok indirmede ,zaten bizim hostinge yüklü dosya .indiremedm konusunu biraz açalımmı
download yazısına tıkladıktan sonra neler oluyor ne gibi hatamesajları alınıyor .
Misafir olarak indirilebiliyor chrome gibi tarayıcılarla limit bitsin tekrar deniyeceğim

Günlük indirebileciğiniz ek dosya limiti dolmuştur!
Limit: 1

Misafir olarak indirmeyi deneyin bir bakalım giriş yapmadan chrome ile

Üye olarak indirmeye çalışıldıgında
Bu Sayfaya Erişim İzniniz Yok. Bunun Sebebi Aşağıdaki Nedenlerden Dolayı Olabilir vs yazıyor.
rzy nin tespitinden sonra panelden bu bölümle ilgili üye izin ayarlarını düzenledim bidaha üye olarak indirmeyi deneyip sorun vars-a konuya eklersiniz arkadaşlar .
İndirmeyi denedim. Download tıkladıktan sonra, anlamsız bidolu sayfa yazı çıkıyor, yazılım komutları gibi ...
Şimdi iniyor sorunsuz Smile
Günlük indirebileceğinşz dosya limiti dolmuştur diyor.
dosya indirme limiti vardı forumda başka dosya indirildiyse ondan demiş olabilir ama o ayarı bulup düzeltemedim henüz ,rzy indirdiğine görede teknik bir sorun yok sanırım .
Star67 Abi
admin panelinde plugin kısmıda indirme limitini ordan değiştirilebilir
Sorun halen devam ederse;
Gruplara özel sınırlama varsa oda grup ayarlarından değiştirilir.
Şimdi indirebildim.Teşekkürler Star67 adminim.
Tesekkur ederiz
Hala indiremiyorum, sayfalar dolusu tuhaf yazılar çıkıyor, demek ki sorun benim tembel telefonumda :( neyse ben de bakmayıveririm :(
Sayfa: 1 2 3
Referans URL