Ruhsal Enerji

Orjinalini görmek için tıklayınız: İki günlük şifacılık kursuna katılmak isteyenler okusun
şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orijinal sürümü göster.
İKİ GÜNLÜK ŞİFACILIK KURSUNU AÇIYORUM

Bu etkinliği sürekli soran arkadaşlar haziran gibi demiştim ama bir türlü okullardan işlerden yoğunluktan fırsat bulamadım malum bu işte ciddi bir güç gerektiren iş o yüzden sözümü ancak şimdi tutabiliyorum .bu pazartesi yani 28.08.2023 den başlayıp haftaya pazartesiye kadar başvuraları kabul edip pazartesiden itibaren bu kampanya için yeni başvuru alamıyacam bu tarihden sonrada katılmak istenleri normal site fiyatından alırız tabi ölene kadar eğitim ve uygulamalara devam neticede . bu bir haftalık sürede başvuran arkadaşlarıma söz verdiğim gibi site fiyatımız olan 3 bin değil guruba özel olan 1000 tlden eğitimlerini vericem .
Beni bildiğiniz gibi yalan dolan boş hayaller abartıyı sevmem kimse üzülecek kırılacak diye doğruyu söylemektende vazgeçmem 5 sene önce ne dedim havas ilmi kursu olmaz boş yere bu dolanırıcılara para kaptırmayın hadim hüddam satılmaz dedim benim kursuma katılmak yerine bu safsataları seçen arkadaşlar boş yere yıllarınız ve paralarınız gitti Smile önce şifacılık kursu alacasınız enerji kanallarınızı açacaksınız enerji yönlendirmeyi öğrenip uygulayacaksınız ondan sonra havas konularıyla ilgilenip yıllar geçireceksinizki belki o zaman yüz kişiden birkaç kişi havas ilmine vakıf olabilir . 5000 tl verip hocası sen yapamıyosan senin yerine riyazatı ben yapayım diye ekstra para isteyenler kendisi hayatında davet yapmadan hadi bi davet kursu açalım toplayın 2 şer bin lira diyenler ,gir çık çek bakımı yapanlar ,eşin döncek diye takla attıranlar noldu hiç biri yok yerlerini yeni şarlatanlar aldı onlarda kral çıplak diyen biri çıktığı anda kaybolacaklar .o yüzden bu parayla iş yaptırmaları çalışmadan o tür şeyleri edineceğini sanan yeni arkadaşlar varsada tekrar bir uyarı olsun kimseye boş yere para vermeyin para vererek havasçı olamazsınız ,gelelim şifacılığa .
Şifacılık doğuştan gelen bir yetenek olabileceği gibi sonradanda doğru uygulamalar ve çalışmalarla edinilebiliyor önemli olan kişinin bunu istemesi doğru kişi tarafından bedeninin hazır hale getirilmesi ve sonrada uygulayabileceği doğru uygulamaları alması .şu ana kadar ruhsalenerji.org forumu açıldığından bu yana yüzlerce kişiye şifa uygulaması ve kurs verdim başarısız olan kişilerin sayısı parmakla sayılacak kadar azdır 65 yaşında bir eczacı vardı mesela atalarının ruhlarıyla görüşüyomuş buna savaş açmışlar ilaçları iptal edeceği için herkesi iyileştirdiği için vs ona pek fayda sağlayamamıştım Big Grin kimse kursa girdiği gibi kalmaz yeteneği ölçüsünde en azından yakınlarına faydalı olabilecek bişeyler öğrenip uygulayabilir bu egzersizlerden sonra havas uygulaması yaparken hatta dua ederken bile daha önceki hallerden farklı haller yaşandığı görülmektedir .
KURS NASIL UYGULANIYOR : BAHSETTİĞİM GÜNLER İÇİNDEN MÜSAİT OLACAĞINIZ 2 GÜNÜ SEÇİP BU GÜNLERDE BANA 1 ER SAATİNİZİ AYIRIYOSUNUZ .
O saat yapacaklarınızı çalışma öncesi anlatıyorum genel hattı şu : rahatsız edilmeyeceğiniz bir odada ilk gün 1 saat anlatacağın şekilde niyet ederek uzanıyorsunuz 2. günde oturur vaziyette duruyorsunuz ve uzaktan üzerinizde yapılan uyumlama ( inisiye .el verme ,icazet verme gibi adlarlada anılan durumlara benzer bir durum ) sonrası şifacılığa girmiş oluyorsunuz sonrasında size vereceğim kitaptaki egzersizleri ve uygulamaları yaptıkça dahada gelişiyosunuz bu kadar .
Kurs içinde olan bioenerjiyle tedavi ,havas uygulaması olan okumalarla tedavi ,manyetizma ile tedavi ,kurşun dökme tekniklerini kitaptan okuyup okuyup aldığınız uyumlamalar sayesindede bunları etkili bir şekilde uygulamaya başlayabiliyorsunuz deney yaptıkça her geçen gün dahada gelişiyorsunuz , nazardan tutun tümör eritmeye kadar her türlü rahatsızlık için çalışma yapabiliyoruz etrafında uygulama yapacak kişi bulamayanlar için yine gurupta açtığımız ücretsiz şifa çalışmaları başlıklarından gelen arkadaşlarla uygulama yapma imkanınız olabiliyor .yani 2 günde şifacı olabilir bunu takip eden günlerdede çalışmalarınızın ve yeteneğiizin derecesine göre kademeler atlayabilirsiniz .diğer hayali kurslar gibi hiçbirşey elde etmeden öğrenmeden çıkmazsınız,hastalarınızla karşılacağınız durumlar ve neler yapacağınız hangi sorulara ne cevap vereceğinize kadar tüm bilgiler ayrıntılı şekilde eğitim kitabımızda yer almaktadır

KİMLER KATILMASIN : panik atağı olan herşeyden korkan ,bana hergün birileri büyü yapıyor bozduruyorum yapıyolar tarzı durumda olanlar akli dengesi yerinde olmayan psikiyatrik vakalar,çalışma sırasında herhangi bir şey hissetiğinde cinmi geldi perimi geldi şeklinde evhama kapılacaklar katılmasın ,yaşı küçük arkadaşlarda katılmasın bu tür kişilerden olduğunu hisettiklerime katılman uygun değil dediğimde kafamıda şişirmesin onlar daha sonra şifa seanslarımıza katılırlar şifacı olmak onlar için henüz erken .
katılım mesajlarını bu akşamdan itibvaren atarsınız ama bu akşam kimseye cevap vermiyecem mesengerdan veya 536 3851314 whatsapp dan yazabilirisiniz yarın cevaplıyıcam sorularınızı ve sizinde anlatacağınız komik hikayelerle gülücükleri o zaman mesaj olarak eklersiniz bu gönderiye .
Daha önce şifacılık eğitimi almış arkadaşların illa katılmasına gerek yok fakat bu kursta hızlandırılmış ve eklenmiş bazı teknikler ve bir uyumlama var onları almaları güzel bir ek olacaktır ve onlardan bu indirimli ücretide almıyacam ve forumu ve burayı takip edip nasibi olanlardan isteyenlere daha sonra yüküm hafifleyince yapıcam .malumunuz 10 sene önce kurs verdiğimiz arkadaşlarla bile yeni bişeyler deneyip keşfettiğimizde paylaşıyoruz her zaman destek veriyoruz .
Hayırlı uğurlu olsun güzel bir eğitim olacağa benziyor ama maalesef ben katılamıyorum inşallah ileride katılırım.
hayırlı olsun kaçırılmayacak bu fırsatı şiddetle tavsiye ederim
bu ayrıcalık için teşekkür ederek bu fırsatı kaçırmamak lazım .
Daha önce katılmamış üyelere tavsiye ederim çok faydalı .
Referans URL