Ruhsal Enerji

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mekan Ve Zaman İçinde Durugörü
şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orijinal sürümü göster.
Mekan İçinde Durugörü
Uzakta meydana gelen olayları ya da yerlerin algılanması ve görülmesidir. Normal olarak görülmesi mümkün olmayan uzaktaki bir yerin veya kapalı, saklı olan şeylerin görülerek tariflerinin yapılabilmesi bu seviyeli bir durugörü yeteneğinde mümkündür.

Zaman İçinde Duru görü

Geçmiş ya da gelecekten bilgi veren kahinlerin kullandıkları yetenektir. Durugörünün en gelişmiş safhasıdır. Durugörünün bu safhasında görülen imajlar geçmiş bir zaman diliminde meydana gelmiş olan bazı olaylarla ilgili olabileceği gibi gelecekte ortaya çıkacak olan bazı olaylarla ilgili de olabilir. Burada da adeta bir film seyredermişçesine olaylar izlenebilir. Bu derece gelişmiş bir durugörü yeteneğine sahip olan kişilerin sayısı bir hayli azdır. Çok ender olarak görülür.
Smile Smile Smile
slm.eger doğuşdan özellik yoksa yada el verilmediyse bu işlerde iş ve içraat yapmak rüya gibi olur.isdediği gibi net sonuçlara ulaşamaz.rabbim yürü kulum demedikçede ne yapsan olmaz.saygılarımla.
aslında bu üzelliği kazanmak lazım
esaglam61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.slm.eger doğuşdan özellik yoksa yada el verilmediyse bu işlerde iş ve içraat yapmak rüya gibi olur.isdediği gibi net sonuçlara ulaşamaz.rabbim yürü kulum demedikçede ne yapsan olmaz.saygılarımla.

Dogru soyluyorsun...
Selamun aleyküm

aslinda duru goru yeteneği herkeste vardir allah bu guzelligi herkese vermiş
disiplinli bir çalışmayla açılabilir. Kimi insan hizli netice alir kimisinde uzun sürebiliyor ...
Selamun aleykum
Duru goru dedikleri siradan insanlarin cinlerden aldiklari bilgileri paylasmalari,
Nasil ki Peygamberlerin radiyallahu anhu,melekler vasitasiyla vahiy aldiklari gibi,,onlar kendilerinden bisey katmadiklarini her zaman bildirmisler,,
atalim su an bana bi cin hic gormediyim internetde yazistigim arkadasa boyun posun soyle su gorunumdesin,nerdesin su an ailede kac kisisiniz,bi cok bilgiler,,telepati ile soylenilen kaqrsi tarafin goremedigi olay oldugu icin,,kendi adimdan ben boyle goruyorum soyle goruyorum,,ama cinler sikayetci faydalaniyorsunuz bari dogruyu soyluyun cinnim soyluyo desenize,,,saygilar
kasemi Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Selamun aleykum
Duru goru dedikleri siradan insanlarin cinlerden aldiklari bilgileri paylasmalari,
Nasil ki Peygamberlerin radiyallahu anhu,melekler vasitasiyla vahiy aldiklari gibi,,onlar kendilerinden bisey katmadiklarini her zaman bildirmisler,,
atalim su an bana bi cin hic gormediyim internetde yazistigim arkadasa boyun posun soyle su gorunumdesin,nerdesin su an ailede kac kisisiniz,bi cok bilgiler,,telepati ile soylenilen kaqrsi tarafin goremedigi olay oldugu icin,,kendi adimdan ben boyle goruyorum soyle goruyorum,,ama cinler sikayetci faydalaniyorsunuz bari dogruyu soyluyun cinnim soyluyo desenize,,,saygilar

a.s
kesinlikle hayır Smile durugörüye cinler sebep oluyor denilemez benzer hallerin cinler tarafındanda yapılabildiği söylenebilir ama durugörü eşittir cin marifeti dersek yanlış olur çünki cinlerin yanından bile geçemeyeceği kişiler tarafındanda bu yeteneğin uygulanabildiği görülmüştür ,bu doğuştan gelen bir yetenek olduğu gibi sonradanda kısmen geliştirilebilir buda denenmiştir durugörünün bir çok çeşidi ve çalışma programı vardır ben ekran metodunu bir yakınıma denetip kullanabilmesini sağladım şimdide bir başka arkadaş için hazırlıyorum oda yazar gelişmeleri forumda hatta isterse bazı deneyler yapar ,çalışmayı yaptırdığım yakınımın kendisinde cin yok olsa haberimiz olurdu zaten cindedektörünü çalıştırıyoz deneyler esnasında Smile
Selamun aleyküm
Sayin kasem dediginz dogru olsaydi eger, ozaman ben cinli olmam lazimdi .birde her duru goruye sahib olan kişi sizin yazdiklarinizi bilemezler ki.neden derseniz şöyle söyleyebilirim ilgi alaniniz ne ise ona gore de görüntü alirsiniz ve duru gorude anca ilerlediginiz kadar görebilirsiniz.

Saygilar
Referans URL